promocja, wyprzedaż, kupony, konkursy, obniżki, gratis, free, inspiracje, produkty, za darmo, darmowe, weekend wyprzedaży

Odbierz za darmo zestaw kapsułek piorących VIZIR Go Pods i darmowe próbki kapsułek do prania VIZIR

Rozpoczęła się promocja VIZIR w EveryDayMe, dzięki której możesz otrzymać za darmo zestaw kapsułek piorących VIZIR Go Pods i darmowe próbki kapsułek do prania VIZIR dla znajomych – łącznie 32 kapsułki do prania za darmo.

1

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu już teraz, by mieć możliwość dołączenia do zespołu projektowego. W swoim zestawie startowym znajdziesz:

Do własnego użytku…

 • 1 opakowanie Vizir GO Pods Alpine Fresh (17 szt.)
 • Przewodnik projektu
 • Książeczka „Badanie opinii”

Do przekazania innym…

 • 25 pojedynczych kapsułek do prania Vizir GO Pods Alpine Fresh
 • 25 ulotek Vizir

W projekcie zależy nam bardzo na tym, aby:

 • wypróbować kapsułki do prania Vizir GO Pods
 • możliwie jak najwięcej naszych przyjaciół, znajomych i bliskich dowiedziało
  się
  o Vizir Go Pods
 • zebrać cenne informacje zwrotne i opinie na temat kapsułek i przekazać
  je w raportach z rozmów, badaniach opinii i ankietach
 • napisać recenzje na stronach Agitio.pl, Everydayme.pl, BDsklep.pl
 • dobrze się bawić – w końcu o to właśnie chodzi w naszych projektach.

Wypełnij formularz KLIKNIJ

Tagi: , ,

Komentarze: 2

 1. MARLENA 12 listopada 2015 at 11:47

  Obecnie używam kapsułek Vizir Go Pods i musze przyznać, że pranie jest doprane i czyste, pięknie pachnie świeżością. Nie muszę dolewać żadnych płynów do płukania tkanin. Bardzo ważne będzie dla wielu osób to iż jest to bardzo wygodny produkt. Nie zajmuje dużo miejsca w łazience i wystarczy włożyć jedną kapsułkę do pralki i włożyć pranie. Nie ma żadnego odmierzania, przesypywania ani dozowania. Oszczędza bardzo dużo czasu i miejsca. Porównując z płynem do prania, który używałam do tej pory, kapsułki wychodzą podobnie cenowo, ale wygoda użycia jest większa w przypadku kapsułek. Dużym plusem jest to iż kapsułki są do prania tkanin białych jak również kolorowych. Polecam wypróbować nowe Vizir Go Pods. To strzał w dziesiątkę.

 2. Ania20051988 12 listopada 2015 at 09:50

  Witam! Mnie udało zakwalifikować się do testowania kapsułek Vizir Go Pods i jestem zadowolona z efektów. Przyznam, że początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego produktu i nie dowierzałam w jego skuteczność. Wszystko to dlatego że pierwszy raz przyszło mi się zetknąć z tego typu środkiem piorącym.
  jednego wieczoru syn wylał niechcący na mój ulubiony szary sweterek gorącą czekoladę (dość ciężka do usunięcia plama) postanowiłam nie zapierać tego ale wypróbować następnego dnia kapsułki piorące Vizir Go Pods. Bałam się trochę że sobie nie poradzą i sweterek będzie zniszczony ale zaryzykowałam. Wyprałam sweterek razem z kilkoma innymi ciuchami i jakież było moje zdziwienie gdy wyjmując pranie nie znalazłam śladu nawet najmniejszej plamki. Dodatkowym bonusem był piękny świeży zapach.
  ZALETY :
  *prostota użycia – wrzucasz kapsułkę,dokładasz pranie i po krzyku;
  *skuteczność – w moim przypadku bardzo ładnie poradził sobie z plamami choć nie próbowałam na plamach z skoku marchewkowego 😉 ;
  *wydajność – jedna mała kapsułka wypierze 5kg ubrań;
  *wygoda – nie trzeba bawić się w odmierzanie proszku itd;
  *zapach – utrzymuje się naprawdę długo i jest bardzo intensywny.
  WADY :
  *cena – dość wysoka przez co nie każdy może sobie pozwolić na zakup.

Domena na sprzedaż!
Domain for sale!

logo_white sprzedaz

kontakt