promocja, wyprzedaż, kupony, konkursy, obniżki, gratis, free, inspiracje, produkty, za darmo, darmowe, weekend wyprzedaży

16 000 produktów HiPP do przetestowania

Droga Mamo!
  • Czy wiesz, że ekologiczna żywność HiPP BIO wytwarzana jest bez użycia chemii rolnej, bez GMO i spełnia jeszcze wyższe normy niż przewiduje prawo?

  • Czy wiesz że… teraz możesz otrzymać bezpłatnie produkty HiPP BIO, aby je wypróbować, przekonać się o ich jakości i podzielić się swoją opinią?

Zapraszamy do udziału w akcji „Dlaczego HiPP? Bo BIO! Wypróbuj, polub, podziel się opinią!” – to doskonała okazja, aby jeszcze lepiej poznać ekologiczne produkty HiPP BIO oraz podzielić się opinią na ich temat.
Aby zgłosić chęć uczestnictwa, należy:

  • 1) najpierw zalogować lub zarejestrować się w Klubie mojego Maluszka (www.klubmaluszka.hipp.pl)
  • 2) a następnie wypełnić ankietę, odpowiadając na kilka pytań dotyczących żywienia dziecka.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy osoby, które otrzymają od nas produkty HiPP BIO do wypróbowania (np. mleko lub kaszki lub dania), po czym zostaną poproszone o podzielenie się opinią na ich temat w specjalnej ankiecie.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do akcji, otrzymają powiadomienie drogą mailową wraz z instrukcją odnośnie dalszego postępowania. Wszyscy uczestnicy, którzy wypełnią ankietę, otrzymają po 15 grudnia 2015 drogą mailową elektroniczne kupony rabatowe na produkty HiPP, do realizacji w drogeriach Rossmann.
Zgłoszenia można nadsyłać w terminie 18.11. – 09.12.2015 r.

1

Tagi: ,

Komentarze zamknięte.

Domena na sprzedaż!
Domain for sale!

logo_white sprzedaz

kontakt