promocja, wyprzedaż, kupony, konkursy, obniżki, gratis, free, inspiracje, produkty, za darmo, darmowe, weekend wyprzedaży

Dove Powder Soft – gotowa na testowanie?

Dove Powder Soft – gotowa na testowanie   KLIKNIJ

To pierwszy antyperspirant od Dove o delikatnym, pudrowym zapachu i pielęgnacyjnych właściwościach.

Nowe antyperspiranty Dove Powder Soft to gama kosmetyków stworzona na miarę kobiecych potrzeb. Nie tylko zapewniają skuteczną, 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, ale także pielęgnują skórę. Wszystko to za sprawą formuły zawierającej aż ¼ kremu nawilżającego. Dzięki temu pozostawiają skórę gładką, jak nigdy dotąd i pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu jej nawilżenia.

1

Przyjemność stosowania gwarantuje niezwykle ciepła i pudrowa kompozycja zapachowa, w której dominują zmysłowe akordy kwiatowe – frezji i peonii. Subtelna, perłowo-różowa kolorystyka opakowania podkreśla kobiecy charakter produktów i zachęca do stosowania. Dzięki delikatnemu zapachowi jest idealny dla mam maluszków.

Jeśli pragniesz wypróbować nowość od Dove masz dzisiaj niepowtarzalną okazję. W dodatku dostajesz do wyboru jedną z trzech wersji  kosmetyku. Możesz wypróbować dezodorant w sprayu, w stickerze lub roll on.


Na testerki czeka aż 500 kosmetyków.
Co piąta mama będzie mogła się przekonać, czy to kosmetyk jej marzeń.

Zgłoszenia zbieramy w dniach 22.10 -4.11.2015 r.
Osoby zakwalifikowane do testu otrzymają powiadomienie do dnia 10.11.2015 r.

Tagi: ,

Komentarze zamknięte.

Domena na sprzedaż!
Domain for sale!

logo_white sprzedaz

kontakt